Tılsım 8 Desen Yayınları
Tılsım 8 Desen Yayınları

Tılsım 8 Desen Yayınları

Fiyat : ₺150,00
:
Tılsım efsanesinin tamamlanmasına bir kala, nefesler tutuluyor…
 
Kazu Kibuishi’nin, bugüne kadar 16 dilde yayımlanan “Tılsım” serisinin sekizinci halkası Süpernova, ABD ile eşzamanlı olarak Türkiyeli hayranlarıyla buluşuyor.
 
8 yaş ve üzerindeki çizgi roman severlerin ellerinden bırakamadıkları “Tılsım” efsanesinin bu en yeni serüveni; uzayın derinliklerinde, iyiyle kötünün amansız mücadelesini yine eşi benzeri görülmemiş bir fantastik maceraya dönüştürüyor.
 
Yayımlandığı günden bu yana milyonlarca okuru peşinden sürükleyen, uzun süreNew York Times çoksatanlar listesinin zirvesinde yer alan "Tılsım" serisi, aynı zamanda pek çok ödülün de sahibi.  
 
Dokuz kitaplık serinin tamamlanmasına bir kala, Emily ve dostlarının başı yine büyük dertlere giriyor. Emily, Ses’in etkisinden kurtulmak için çabalarken Prens Trellis kendi halkına söz geçirmeye çalışıyor. Elf Kralı’nın ve Elf ordusunun hain planı işe yaramayınca, Direniş gücünü koruyup toparlanmayı başarıyor. Büyük savaş yaklaşırken, kötülüğü yenmek her zamankinden çok daha güçleşiyor… 

Özgün tiplemeleri, sinematografik çizimleri ve sürükleyici temposuyla fark yaratan “Tılsım” serisi, büyülü ormanlar, sıradışı yaratıklar, konuşan bilge ağaçlarla bezeli büyülü hikâyesinin satır aralarında; iktidar, bilinç ve mücadele ile ilgili önemli paylaşımlarda bulunuyor.
 
Desen okurlarının, Türkiye’de gerçekleştirdiği atölye çalışmalarında bizzat tanışma fırsatı yakaladığı Kazu Kibuishi’nin hayat verdiği “Tılsım” serisi, her yeni macerasında hayran sayısını artırmayı başarırken çizgi roman dünyasındaki varlığını da efsaneleştiriyor.
 
“Bazı İnsanlar, korktukları ya da anlamadıkları şeyler yüzünden her şeyi yapabilir...”
 
“Aksiyon dolu macera serisi, heyecan verici bir hızla ilerliyor... Biraz fantezi ve biraz manga. Bu kitap okura çok şey vadediyor.”

Booklist
Yayınevi
Desen Yayınları
Kategori
Çizgi Roman Kitapları
Yazar
Kazu Kibuishi
Sayfa Sayısı
208
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR