Hayal Everest Yayınları
Hayal Everest Yayınları

Hayal Everest Yayınları

Fiyat : ₺275,00
:

“İnsan âlemde hayal ettiği müddetçe yaşar.”
YAHYA KEMAL BEYATLI 

Yazar olmanın hayalini kurduğumda kaç yaşındaydım tam hatırlayamıyorum ama okul öncesinde, evdekilerden harfleri öğrenip yazarlığa özendiğime göre, altı yaş civarında olmalıydım. Neredeyse bir yarım asır bu hayalin peşinde koştum; yazar hanesine rastlatmak için çevirip durdum, feleğin çemberini.
Elinizde tuttuğunuz HAYAL’in satırları, beni, yazmaya tutkun bir genç kadından bir yazara evrilten birikimin, tesadüflerin, olayların dökümünü verirken, kahramanlarımın roman kişilerine dönüşme nedenlerini de anlatıyor; sizi kitaplarımın arka bahçelerinde bir gezintiye çıkarıyorum.
Dilerim gezintiniz keyifli geçer.

Ayşe Kulin Hayal kitabında 1983 yılından itibaren yaşadığı renkli olaylara ve ilginç anekdotlara yer veriyor. Hayal kitabı konusu, kendine has çizimleri ve yazarın sevilen anlatım üslubuyla okurlarını sarıp sarmalıyor. Bu kitap, Ayşe Kulin’in yazarlık serüveninin öyküsü olarak da tanımlanabilir. Yazarlık hayaliyle başlayan ve Türk edebiyatının en sevilen yazarlarından biri olma yolunda ilerleyen bir yazarın hikâyesini okumak, pek çok kişiye ilham verecektir.

Yayınevi
Everest Yayınları
Kategori
Roman
Yazar
Ayşe Kulin
Sayfa Sayısı
408
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR