Drive - Nasıl Motive Oluruz Nasıl Motiv Mediacat
Drive - Nasıl Motive Oluruz Nasıl Motiv Mediacat

Drive - Nasıl Motive Oluruz Nasıl Motiv Mediacat

İndirim Oranı : %5 İndirim
Fiyat : ₺141,00
İndirimli : ₺134,00
:
Drıve, sizi düşünmeye ve harekete geçmeye teşvik eden nadir kitaplardan. Yazar, ortaya koyduğu güçlü ve bilimsel savlarla motivasyon olgusunu yeniden düşünmemizi sağlarken, bize hayatımızı değiştirmek için ihtiyaç duyacağımız araçları da sağlıyor.” Dr. Mehmet Öz

Johnny Bunko’nun Maceraları ve Aklın Yeni Sınırları kitaplarının yazarı Daniel H. Pink, bizi gerçekte nelerin motive ettiğine dair, bildik tüm klişeleri kıran bir kitapla karşımızda. Pink, klişeleri kırmakla kalmıyor, bu yeni bilgilerle daha verimli çalışmanın, daha iyi yaşamanın yollarını da gösteriyor.
Birçoğumuz, kendimizi ve başkalarını motive etmenin en iyi yolunun para gibi harici ödüller olduğunu düşünür, ödül-ceza sisteminin etkinliğine inanırız. Daniel H. Pink, kışkırtıcı ve ikna edici yeni kitabında bunun bir yanılgı olduğunu söylüyor.
Pink, insan motivasyonu konusunda yapılmış kırk yıllık bilimsel araştırma birikimine dayanarak yazdığı bu kitabında, bilimin bildiği ile iş dünyasının yaptığı arasındaki uçuruma dikkat çekiyor ve bunun hayatımızın her boyutunu nasıl etkilediğini irdeliyor.
Yayınevi
MediaCat Kitapları
Kategori
Kişisel Gelişim Kitapları
Yazar
Daniel H. Pink
Sayfa Sayısı
256
Benzer Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR