Referans Pazarlama Mediacat
Referans Pazarlama Mediacat

Referans Pazarlama Mediacat

Fiyat : ₺141,00
:
“Ömrünüz boyunca okuduğunuz tek networking kitabı eğer buysa, başarılı olabilmek için ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgileri bulacaksınız: Sade ve yalın, en üst düzey referansla pazarlama kılavuzu.”
Tavuk Suyuna Çorba kitabının eş yazarı Jack Canfield
 
Zamanın ötesinde ve son derece önemli: Referans Pazarlaması, işinizi rakiplerinizin önüne geçirmeniz ve bu şekilde devam etmeniz için kulaktan kulağa pazarlamayı kullanmak üzere bilmeniz, yapmanız ve kullanmanız gereken her şeyi size anlatıyor.
40’ın üzerinde kitabı yayınlanmış yazar Brian Tracy
 
İşinizi ortalama veya iyi seviyeden başarılı ve göze çarpan bir seviyeye getirmenin basit, kanıtlanmış ve ekonomik bir yolu olsaydı, bunun hakkında bilgi almak ister miydiniz? Cevabınız evet ise bu kitabı okumalısınız.”
Asla Yalnız Yeme kitabının yazarı Keith Ferrazzi
 
İşiyle ilgili daha kaliteli iş yönlendirmeleri isteyen veya bunlara ihtiyaç duyan herkes bu kitabı almalı ve ön kapağından arka kapağına kadar okumalı. Hiç şüphesiz bu kitap, diğer tüm networking kitaplarını kahvaltı niyetine yiyor.
Platin Kural ve Karizma gibi 20’nin üzerinde kitabı yayınlanmış yazar Dr. Tony Alessandra 
 
“Olağanüstü bir kitap”
Başarının 7 Spiritüel Yasası’nın yazarı Deepak Chopra
 
Bu kitap, iş yönlendirmesine dayalı bir iş oluşturmanın en üst düzey kullanım kılavuzu. Bu alanda uzman olan yazarlar, engin ve muazzam bilgi birikimlerini ve bilgeliklerini bu kitapta sunuyor ve bizlere işimizi daha eğlenceli, daha az stresli ve kesinlikle çok daha karlı hale getirmek için hata içermeyen bir yol haritası sunuyor.”
Yolveren kitabının yazarı Bob Burg
Yayınevi
MediaCat Kitapları
Kategori
Pazarlama Satış ve Reklam Kitapları
Yazar
Ivan Misner
Sayfa Sayısı
268
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR